הכירו את יצרניות אביזרי ההרמה הטובות ביותר בעולם

אביזרי הרמה תעשייתיים הם כלים חיוניים המשמשים בתעשיות שונות כגון ענף הבנייה, הייצור, התשתיות ועוד. בעוד שהעגרונים הם החלק המהותי והמוכר בהרמת משאות כבדים והעברתם מנקודה אחת לאחרת, כננות כבל וגלגלות שרשרת הם הלב הפועם של העגורן התעשייתי. במאמר הבא נסקור את 3 החברות המובילות בעולם בתחום הכננות וגלגלות ההרמה החשמליות. 

בעולם מתקני ההרמה ישנם סוגים שונים ומגוונים של יצרני גלגלות וכננות עם רמות שונות של איכות, בקרה ושליטה. אנחנו במולרם מקפידים לעבוד רק עם היצרנים האיכותיים, הוותיקים והטובים ביותר. במאמר זה נספר על שלוש מהם: STAHL, MISIA ו-HADEF שמשתפים איתנו פעולה כבר מעל ל-30 שנה.

1. STAHL – כננות ההרמה הטובות בעולם

STAHL CraneSystems היא חברה גרמנית הפועלת כבר למעלה מ-140 שנה בשוק העולמי. החברה מתמחה בייצור אביזרי הרמה כגון כננות כבל חשמליים, כננות שרשרת ועוד פתרונות הרמה מותאמים אישית. מוצרי החברה ידועים באיכותם הגבוהה, באמינותם ובעמידותם, והם משמשים בתעשיות שונות, לרבות בנייה, כרייה ותשתיות.

אחד המאפיינים הייחודיים של המוצרים של STAHL הוא ההתאמה האישית. החברה מספקת פתרונות מותאמים אישית לצרכים הספציפיים של לקוחותיה. מהנדסי החברה עובדים איתנו בשיתוף פעולה הדוק על מנת לתכנן ולייצר פתרונות הרמה העונים על הצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח שאיתו אנחנו עובדים.

כננת כבל חשמלית תוצרת STAHL גרמניה
כננת כבל חשמלית תוצרת STAHL גרמניה

2. MISIA – גלגלות הרמה ברמה אחרת

MISIA היא חברה איטלקית ותיקה בת כ-40 שנה הפועלת משנת 1983. החברה מתמחה בייצור גלגלות הרמה תעשיות. המוצרים של MISIA ידועים באיכות הגבוהה, בבטיחותם ובאמינותם. מוצרי MISIA מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, והחברה נוקטת באמצעי בקרת איכות קפדניים על מנת להבטיח שמוצריה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

גלגלת הרמה חשמלית + קרונית חשמלית MISIA - מולרם מתקני הרמה

גלגלת שרשרת חשמלית תוצרת MISIA איטליה

3. HADEF – איכות גרמנית חסרת פשרות

HADEF היא חברה גרמנית העוסקת בענף ייצור אביזרי הרמה תעשייתיים משנת 1904. החברה מייצרת מגוון רחב של אביזרי הרמה, לרבות גלגלות שרשרת. מוצרי HADEF ידועים באיכותם ובאמינותם ובנויים מחומרים איכותיים ומתוכננים בטכנולוגיה מתקדמת עם הקפדת יתר על בטיחות דבר שמבטיח התמודדויות עם עומסים כבדים.


גלגלת שרשרת חשמלית תוצרת HADEF גרמניה
לסיכום- 
 
אביזרי הרמה תעשייתיים ממלאים תפקיד חיוני בתעשיות רבות ברחבי העולם. כשמדובר באביזרי הרמה אנחנו במולרם עובדים רק עם הטובים ביותר שמייצרים את אביזרי ההרמה הטובים בעולם. כל המוצרים שאנחנו מייבאים מתוכננים לבטיחות מקסימלית עם יכולת התמודדות עם עומסים כבדים ללא כל בעיה. אם אתם מחפשים אביזרי הרמה תעשייתיים איכותיים, כדאי לזכור את שלושת החברות הללו טרם הרכישה.
 
אם יש לכם שאלות נוספות על אביזרי הרמה תעשייתיים צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או דילמה משלב התכנון ועד לשלב הביצוע.

מוזמנים לשתף: