כך תבחרו את סוג שרשרת ההרמה המתאימה לכם

שרשרת חזקה, פריכה ועמידה היא הבסיס לכל עגורן, כננת וגלגלת הרמה חשמלית. רוצים לדעת אילו סוגי שרשראות הרמה קיימות בשוק ומה היתרונות המרכזיים של כל אחת? המשיכו לקרוא

אילו סוגי שרשראות ההרמה הקיימים בשוק? 

בדיוק כמו שלכל סיר יש מכסה כך גם לכל עגורןכננת או גלגלת הרמה חשמלית יש את השרשרת המתאימה ביותר שבלעדיה שום פעולת הרמה לא הייתה מתקיימת. אצלנו במולרם, ובכלל בעולם מתקני ההרמה יש שלושה סוגי שרשראות עיקריות: שרשרת הרמה מושחמת, שרשרת הרמה מגולוונת ושרשרת הרמה מנירוסטה.

שרשרת הרמה מגולוונת

שרשרת מגלוונת היא השרשרת הפופלארית ביותר בקרב הלקוחות שלנו מכיוון שהיא מותאמת למגוון רחב של תעשיות, בעלת מתיחה, עמידות ופריכות גבוהות ויכולה לשאת עומסים גדולים של עד 3200 ק"ג. בזכות תהליך הגילוון המיוחד שהשרשרת עוברת היא אינה מקבלת קורוזיה וניתן להשתמש בה למשך שנים ארוכות ללא דאגה. 
ניתן לקבל את השרשרת המגלוונת במספר סוגי עובי החל מ-4 מ"מ ועד 11 מ"מ ובאורכים בין 48 מ"מ ועד 350 מ"מ בהתאם לצורך. השרשרת מגיעה בדרגת איכות 8 ל-DIN 5864 או DAT ל-FEM 9.671.
 

שרשרת הרמה מנירוסטה

שרשרת נירוסטה היא שרשרת שמתאימה בעיקר לתעשיות המזון, התרופות והכימיה בזכות שהנירוסטה אינה מחלידה לעולם ומאפשרת שימוש בתנאי עבודה רטובים או כאלה שזקוקים לסטריליות גבוהה. המשקל המקסימלי שניתן להעמיס על שרשרת הרמה מנירוסטה הוא מעט נמוך יותר מהשרשראות האחרות ומגיעה לעד 1600 ק"ג. ניתן לקבל את השרשרת בעובי של 4 ועד 11 מ"מ, אורך השרשרת יכול להגיע לעד 350 מ"מ והמשקל שלה נע בין 0.35 ק"ג ועד 2.85 ק"ג בהתאם לצורך.
 

שרשרת הרמה מושחמת 

שרשרת מושחמת היא השרשרת הבסיסית ביותר מבין השלוש ומתאימה גם היא למגוון רחב של תעשיות. השרשרת המושחמת יחסית זולה יותר מכיוון שהיא אינה עטופה בחומר מגן מה שדורש תחזוקה שוטפת של גירוז ושימון בכדי למנוע קורוזיה. בדומה לשרשרת הנירוסטה גם שרשרת ההרמה המושחמת בעלת מתיחה, עמידות ופריכות גבוהות ויכולה לשאת עומסים גדולים של עד 3200 ק"ג. ניתן לקבל אותה במספר סוגי עובי החל מ-4 מ"מ ועד 11 מ"מ ובאורכים בין 48 מ"מ ועד 350 מ"מ בהתאם לצורך.    

זקוקים לייעוץ והסבר על סוג שרשרת ההרמה הטובה והנכונה ביותר בעבורכם? לחצו כאן או צרו איתנו קשר בטלפון 072-3970796 ונשמח לתכנן יחד אתכם את פתרון המתאים לצרכים שלכם    

צוות המומחים שלנו לשירותכם

במולרם צוות מומחים מנוסה בעל הסמכה בתכנון והנדסה. בנוסף, צוות השירות המיומן והמקצועי של החברה, הכולל טכנאים וחשמלאים, מלווה את הלקוח באופן צמוד לכל אורך שנות הפעילות. במסגרת השירות אנו מבצעים התאמות ותחזוקה שוטפת של מתקני ההרמה בהתאם לשינויים המתרחשים בשטח ולפי צרכי הלקוח. ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים כאן או לחייג למספר 072-3970797

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email