מתכוננים ל-2024: כך תחסכו עד 20% בעלות רכישת עגורנים וציוד הרמה תעשייתי

הערכות מוקדמת ברכישת עגורנים וציוד הרמה תעשייתי יכולה לחסוך לכם עד אלפי שקלים בתקציב הרכש, לצמצם אי התאמות וכאבי ראש מיותרים. כיצד? בואו ונסביר:

1. תכנון של מספר חודשים מראש מגדיל דיוק וחוסך בעיות

כשמתכננים התקנת עגורן תעשייתי, אנחנו צריכים לקחת בחשבון לא מעט שיקולים ומשתנים: מיקום אופציונאלי, תנאי משטח העבודה, תנאי מבנה אדריכליים, צרכי העבודה, מגבלות, הספק ועוד. ברגע שהתכנון מתבצע מספר חודשים מראש אנשי השטח שלנו יודעים לקחת בחשבון את כל המשתנים בצורה מקסימלית, דבר שיהפוך את הפרויקט למדויק יותר וכזה שמתאים לצרכים שלכם כמו כפפה. כאשר התכנון מתבצע באופן מהיר, כך עולה גם הסיכון לבעיות שיכולות לצוץ תוך כדי העבודה, דבר שכמובן עלול לייקר באופן ניכר את הפרויקט.

2. חיסכון של אלפי שקלים בעלות הקמת העגורן

כולנו רוצים לחסוך בכסף היכן שניתן, לכן ככל שזמן תכנון הפרויקט יהיה ארוך יותר, כך עלות החומרים והציוד יהיה נמוך בהתאם. למה? מאוד פשוט. כמתכננים מספיק זמן קדימה, אנחנו יכולים לרכוש בעבורכם את החומרים וציוד ההרמה מהיצרן במחירים מוזלים כך שלא תצטרכו להתפשר על חומרים וציוד יקר שדורש שילוח מהיר בהספקה מידית. תכנון מוקדם של 3 חודשים לפחות יפחית משמעותית את מחיר העגורן בכ-20%, חסכון שיכול להגיע לאלפי ואפילו מאות אלפי שקלים.

3. צפי ארוך טווח = לישון בראש שקט

חכם גרמני אמר פעם: "למה להיות לחוץ מחר אם אפשר להיות רגוע היום". נניח ואתם יודעים שבעוד כחצי שנה המפעל שלכם עובר למבנה חדש או שבעתיד הלא רחוק תצטרכו להתקין עגורן לצורכי פרויקט ידוע מראש, זה בדיוק הזמן להרים אלינו טלפון, לקבוע פגישה ומנהלי הפרויקטים שלנו יגיעו עד אליכם בכדי לתכנן את צרכי העגורן החדש. חשוב לזכור – עיקר כאבי הראש מתחילים שצריכים להתקין עגורן מהיום למחר והמגבלות (ראו סעיף 1) והעלויות (ראו סעיף 2) מתחילות להצטבר בהתאם.
 
אז בשנת 2024 חסכו לעצמכם ולמנהלים שלכם את כאבי הראש. הערכות מוקדמת ככל האפשר ברכישת עגורנים וציוד הרמה תיתן לכם גם שקט נפשי וגם תקציב פנוי לרכש נוסף. לקבל מידע בנושא עגורנים וציוד הרמה  השאירו פרטים כאן או צרו קשר בטלפון 072-3970797. 

 
*החיסכון מתייחס לרכישת עגורנים וציוד הרמה בקנייה של 3 חודשים מראש או יותר. 
 

צוות המומחים שלנו לשירותכם

במולרם צוות מומחים מנוסה בעל הסמכה בתכנון והנדסה. בנוסף, צוות השירות המיומן והמקצועי של החברה, הכולל טכנאים וחשמלאים, מלווה את הלקוח באופן צמוד לכל אורך שנות הפעילות. במסגרת השירות אנו מבצעים התאמות ותחזוקה שוטפת של מתקני ההרמה בהתאם לשינויים המתרחשים בשטח ולפי צרכי הלקוח. ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים כאן או לחייג למספר 072-3970797

מוזמנים לשתף:

דילוג לתוכן