עגורן גשר - אלוטון

כל מה שרציתם לדעת על עגורן גשר תעשייתי

עגורני גשר שייכים למשפחת העגורנים העיליים הנפוצים בחברות תעשייתיות רבות. עגורן הגשר משמש למגוון רחב של משימות תפעוליות ובעל יתרונות רבים שהופכים אותו לאחת מהבחירה הנכונות עבור מפעלים רבים. ניתן למצוא שני סוגים של עגורני גשר:

עגורן גשר רוכב ועגורן גשר תלוי. בהתאם לסוג הפרויקט נבחר אם עגורן הגשר יהיה חד קורתי או דו קורתי שלכל אחד יתרונות אחרים שעונים על צורך מדויק אחר.

אחד מהיתרונות המרכזיים של עגורני גשר הוא הרבגוניות מכיוון שהם יכולים לשמש למגוון רחב של משימות, כגון: הרמה, הזזה ונשיאת משאות כבדים ממקום למוקם בתוך ומחוץ למשטח העבודה. היתרון הזה הופך אותם לפתרון חסכוני ויעיל עבור חברות שיש להן שימושים מרובים בשינוע ציוד כבד.

יתרון נוסף של עגורני גשר הוא העמידות והאמינות שלהם. עגורני גשר בנויים לעמוד בעומסים כבדים בסביבות תעשייתיות קשות ונדרשת להם תחזוקה מינימלית שמאפשרת אורך חיי מוצר ארוכים. משמעות הדבר היא שחברות תעשייה יכולות לסמוך על העגורן שיפעל בצורה חלקה ויעילה במשך שנים רבות כמעט ללא מאמץ.

לעגורן הגשר רמת דיוק ושליטה גבוהה, החיונית למשימות התעשייתיות. הם מצוידים במערכות בקרה מתקדמות, פשוטות להפעלה ומאפשרות למפעילים למקם במדויק את עומסים ולבצע התאמות עדינות. השליטה הזו מבטיחה טיפול בעומסים בצורה בטוחה ויעילה עם יכולת צידוד ותנועה גדולה במרחב ללא כל הפרעה לגורמים שנמצאים על הקרקע.

בנוסף, עגורני גשר נועדו למקסם את הבטיחות ולמזער את הסיכון לתאונות בסביבת העבודה. ניתן לצייד את העגורנים בתכונות בטיחות כגון התקנים להגבלת עומס, לחצני עצירת חירום ואזעקות אזהרה שעוזרים להגן הן על מפעילי העגורן והן על העובדים ברצפת המפעל.

לסיכום

עגורן הגשר הוא כלי עבודה אופטימלי, עמיד, אמין, מדויק ובטוח לשימוש שמציע פתרונות רבים ומגוונים לחברות תעשייתיות כבדות וקלות מכל התחומים. כל אלה ועוד הופכים אותו לנכס בעל ערך גדול לכל מפעיל, מנהל ועובד במפעל.

רוצים לקבל מידע נוסף על עגורני גשר וכלי הרמה נוספים?

צרו איתנו קשר בטלפון 072-3970796 או לחצו על הכפתור

צוות המומחים שלנו לשירותכם

במולרם צוות מומחים מנוסה בעל הסמכה בתכנון והנדסה. בנוסף, צוות השירות המיומן והמקצועי של החברה, הכולל טכנאים וחשמלאים, מלווה את הלקוח באופן צמוד לכל אורך שנות הפעילות. במסגרת השירות אנו מבצעים התאמות ותחזוקה שוטפת של מתקני ההרמה בהתאם לשינויים המתרחשים בשטח ולפי צרכי הלקוח. ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים כאן או לחייג למספר 072-3970797

מוזמנים לשתף: