עגורן זרוע

כל מה שרצית לדעת על עגורן זרוע

עגורן זרוע עם כננת או גלגלת הרמה חשמלית ,הינו ציוד רב-תכליתי שניתן להשתמש בו גם בתעשייה הכבדה וגם בתעשייה הקלה. עגורן זרוע אופקי, מסתובב סביב ציר אנכי ומשמש להרמה והנעה של משאות כבדים בחלל העבודה בתוך או מחוץ למפעל.

בתעשייה הכבדה, עגורן זרוע עם כננת הרמה חשמלית משמש במיוחד במצבים שבהם מנוף עילי מסורתי יהיה גדול מדי או יקר מדי להתקנה. ניתן להשתמש בעגורן זרוע גם באזורים ששטח העבודה מוגבל, שכן ניתן להתקין אותם על קיר או עמוד, דבר שמאפשר לעגורן להסתובב ולהגיע לכל נקודה נדרשת בחלל העבודה.

בתעשייה הקלה, עגורן זרוע עם כננת או גלגלת הרמה חשמלית נמצא בשימוש נפוץ במחסנים, רציפים ופעולות לוגיסטיות אחרות לצרכי העברה והעמסת סחורות. העגורן משמש גם בפעולות תחזוקה ותיקון כדי להרים ולהזיז ציוד או חומרים כבדים. אחד היתרונות העיקריים של שימוש בעגורן זרוע עם כננת הרמה חשמלית הוא הרבגוניות שלו. זרוע העגורן יכולה להסתובב עד 360
מעלות, מה שמאפשר לעגורן להגיע לחלקים שונים של המתקן או לאזור עבודה ספציפי. כמו כן, הכננת החשמלית שמותקנת על גבי עגורן הזרוע ניתנת להתאמה להרמת משקלים שונים.

יתרון נוסף של שימוש בעגורן זרוע עם כננת הרמה חשמלית הוא בתחום הבטיחות. עגורני זרוע שמותקנים בגובה בטוחים יותר לשימוש ומונעים אירועי בטיחות שאמצעי הרמה שממוקמים על הקרקע עלולים לגרום. כמו כן, ניתן להוסיף לעגורן הזרוע כלים טכנולוגיים נוספים שיכולים לספק לצוות השטח מידע בזמן אמת על משקל המטען המורם ולסייע במניעת תאונות (למידע נוסף צרו איתנו קשר כאן).

בהיבט הכלכלי-עסקי, עגורני זרוע מהווים פתרון חסכוני לתעשיות רבות, ניתן להשתמש בהם במגוון רחב של אפשרויות הרמה ולהתאים אותם לצרכים הספציפיים של כל מתקן או פעולה דבר שחוסך משאבי זמן וכסף רבים. כמו כן, עגורני הזרוע קלים להתקנה ולתחזוקה, מה
שיכול לעזור להפחית את זמן האספקה ולהגדיל את הפרודוקטיביות של צוות העובדים.

לסיכום

השימוש בעגורן זרוע עם כננת או גלגלת הרמה חשמלית הוא חיוני הן לתעשייה הכבדה והן לתעשייה הקלה. עגורן זרוע הוא פתרון רב תכליתי, בטוח וחסכוני שיכול לשפר את הפרודוקטיביות והבטיחות ולהפחית את עלויות התפעול.
עגורן זרוע הוא כלי עבודה מצוין שיכול לעזור לכם לייעל את העסק בעלויות יחסית נמוכות, הוא נוח ופשוט לשימוש ומסייע בקלות רבה לשנוע חומרים ומוצרים כבדים בתוך ומחוץ למשטח העבודה. חברות שמשקיעות בעגורני זרוע וכננת הרמה חשמליות יכולות להשיג יתרון תחרותי, להגדיל את הפרודוקטיביות ולמזער תקלות בטיחות בקרב העובדים. 

לפרטים ושאלות בנושאי תכנון, התקנה ומכירה של עגורני זרוע וכננת הרמה חשמלית צרו איתנו קשר כאן או בטלפון 072-3970796

צוות המומחים שלנו לשירותכם

במולרם צוות מומחים מנוסה בעל הסמכה בתכנון והנדסה. בנוסף, צוות השירות המיומן והמקצועי של החברה, הכולל טכנאים וחשמלאים, מלווה את הלקוח באופן צמוד לכל אורך שנות הפעילות. במסגרת השירות אנו מבצעים התאמות ותחזוקה שוטפת של מתקני ההרמה בהתאם לשינויים המתרחשים בשטח ולפי צרכי הלקוח. ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים כאן או לחייג למספר 072-3970797

מוזמנים לשתף:

דילוג לתוכן