מותג גלגלות ההרמה היפני KITO נחת בארץ

רבים מכירים את יצרני גלגלות ההרמה האירופיות הידועות באיכותן אבל לא הרבה מודעים לחברה אחת בולטת במיוחד המגיעה דווקא מהמזרח הרחוק.
הכירו את מותג העל היפני KITO המייצר גלגלות הרמה חשמליות וידניות בטכנולוגיה פורצת דרך כבר כמעט 100 שנים. 

חברת קיטו – פורצת דרך בעולם הגלגלות החשמליות

חברת קיטו, היא אחת מחברות התעשייה המובילות בעולם בתחום הגלגלות, מערכות וציוד הרמה תעשייתי מתקדם. קיטו אחת מהיצרניות הוותיקות בעולם הוקמה בשנת 1932 על ידי הייזם טקוג'ירו קיטו וזכתה עם השנים להצטיין בפיתוחים טכנולוגיים חדשניים ובמוצרי הרמה פורצי דרך.

מאז היווסדה, החברה פיתחה וייצרה מגוון רחב של מערכות הרמה וגלגלות הרמה חשמליות. החברה מספקת פתרונות חדשניים לסביבות תעשייה שונות, מה שמשאיר אותה תמיד בראש רשימת היצרנים המובילים בשוק העולמי.

אחד מהתחומים שבהם קיטו מצטיינת והוציאה לפיו מבחר רחב של מוצרים חדשניים הוא תחום גלגלות ההרמה החשמליות והידניות. גלגלות ההרמה של קיטו הפכו אותה לסמל לידע טכנולוגי וליכולת להציע פתרונות מתקדמים ומותאמים עבור לקוחותיה.

עם תחילת שנות ה-90, חברת קיטו פיתחה דגמים חשמליים מתקדמים, המאפשרים שימוש איכותי, יעיל, בטיחותי ומתקדם המותאם לכל סוגי התעשיות והחברות. כמו כן, פיתחה החברה מערכות הרמה חשמליות מתקדמות שהפכו אותה למודל לחיקוי ושם דבר בתחום גלגלות ההרמה העולמי.

הטכנולוגיה של קיטו בתחום גלגלות ההרמה משתנה ומתפתח במהירות תוך שמירה ומתן דגש על התמיכה בתכנון סביבתי וידידותי למשתמש. כיום החברה מספקת פתרונות יעילים יותר מאי פעם לעולם התעשייה כשתחום הניידות בשילוב עוצמת הרמה חסרת תקדים הוא הדגש המרכזי ועל ידי כך משפרת את תוצאותיה ויוצרת חדשנות טכנולוגית פורצת דרך לכל שוק ההרמה העולמי.

לסיכומו של דבר, חברת קיטו היפנית היא לא רק סיפור הצלחה עם היסטוריה ארוכה של חידושים טכנולוגיים, אלא גם דוגמה ליכולתה של חברה להתמודד עם אתגרים וסביבה משתנה ולדאוג להיות תמיד בחוד חנית הייצור. בדרך מלך זו KITO דואגת להמשיך להוביל את שוק ההרמה העולמי ולתת פתרונות מתקדמים ומצוינים לכל סוגי התעשיות שמשפרים את היכולות לכל חברה בעולם.

אנחנו במולרם גאים להיות בין המפיצים הבודדים שנבחרו לייצג את חברת KITO בישראל וזאת בזכות מתן שירותי תכנון, התקנה, תמיכה, איכות ואחריות בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים.

יש לכם שאלות נוספות על מוצרי KITO?

צרו איתנו קשר במספר 072-3970797 ונשמח לסייע לכם בבחירת אביזר ההרמה הטוב ביותר עבורכם.

מוזמנים לשתף: