הגיע הזמן להרים את העסק שלך
ולהתקדם לעגורן חשמלי

עגורנים שמתאימים גם לכם

הימים שעגורנים היו כלי עבודה כבד שמתאים רק למפעלי תעשייה ובתי מסחר גדולים נגמרו. 
היום יותר ויותר עסקים קטנים ובינוניים מבינים שעגורן הוא כלי העבודה היעיל ביותר לשינוע חומרי גלם, סחורות ומוצרים מוגמרים ושחקן מרכזי שמייצר בשבילכם סביבת עבודה מהירה, יציבה ובטוחה הרבה יותר.

למה גם אתם צריכים להתקדם לעגורן

חיסכון בכסף​

זמן שווה כסף ולכן המשוואה פשוטה – כל עוד העסק עובד מהר ויעיל העסק מרוויח, ואתם רוצים להרוויח. התקנת עגורן אצלכם בתוך או מחוץ למשטח העבודה ייעל את תפוקת העסק שלכם בעשרות אחוזים ויחסוך לכם המון זמן שמגולם בהרבה כסף. 

ניצול מקסימלי של זמן

התקנת עגורן יאפשר לכם להעמיס סחורות, לפרוק מטענים ולשנע מוצרים מוגמרים בקלות ובמהירות עצומה. העגורן יסייע לכם לשחרר צווארי בקבוק באופן מידי עם המון קלאס באפס מאמץ.

ניצול מקסימלי של שטח עבודה

הרבה עסקים וחברות משתמשים במלגזות שגוזלות שטח עבודה גדול וגורמת להקטנת משמעותית של רצפת חלל העבודה. שימוש בעגורן יאפשר לכם לחסוך עשרות מטרים של חלל עבודה ולנצל את השטח שלכם באופן מקסימלי.

בטיחות מעל הכל

שימוש בעגורן יעזרו לכם לשמור על בריאות הצוות וגם על החיוך, כי הרי הרבה יותר נעים ללחוץ על כפתור שירים וישנע אביזרים ששוקלים עשרות, מאות או אלפי קילוגרמים מאשר לסחוב אותם ידני או להעמיס אותם על מלגזה. צוות העובדים שלכם יודה לכם ויחזיר לכם בעבודה כפולה.

למי זה מתאים?

עגורנים וציוד הרמה מתקדם מתאים היום כמעט לכל עסק או חברה שזקוקה לשינוע, פריקה או העמסה של ציוד כבד.
אם אתם בעלים או מנהלים של מוסך, חברות ציוד ואחסנה, בתי מלאכה, אולמות אירועים, או כל עסק שצריך להרים ולשנע ציוד כבד, עגורן הוא הפתרון הטוב והיעיל ביותר עבורכם. נקודה.

מולרם - 45 שנות ניסיון בתכנון, הקמה ותחזוקת עגורנים וציוד הרמה

אנחנו במולרם פועלים בתחום ייצור, התקנה ושיווק עגורנים מאז שנת 1976 ונחשבים לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום. מאז ועד היום אנו מספקים שירות מקצועי ביחס אישי, אמינות ואיכותי שמהוות את הסיס שאנו מספקים לכל הלקוחות שלנו. 

אנו עובדים עם מוצרי ההרמה הטובים והאיכותיים ביותר שיש ותמיד שמים לנגד עינינו את טובת הלקוחות עם ערכים עליונים של בטיחות, יעילות, איכות טכנולוגית, חדשנות ונוחות בעבודה. 

בזכות 45 שנות ניסיון במתן שירותי תכנון, הקמה ותחזוקת עגורנים, הלקוחות שלנו יכולים לישון בשקט בידיעה שמתקני ההרמה שברשותם נמצאים בידיים המקצועיות והאמינות ביותר בישראל.

לקוחות ממליצים על מולרם

דורון טלקר
דורון טלקרמנהל תשתיות 'נגה מרכז'
קרא עוד
"העבודה עם מולרם הייתה מצוינת והצוות המקצועי עמד בהצלחה באתגר מורכב מאוד. הרצפה העדינה לא אפשרה העמסה של ציוד כבד אבל הצוות של מולרם לא ויתר ומצא דרכים חלופיות ויצירתיות לביצוע החלפה והתקנה של כננת חדשה בצורה מושלמת, מקצועית ובטיחותית."
רון בצרי
רון בצרי חברת KSP
קרא עוד
"עקב אילוצים נדרשנו להתקין עגורן מונורייל בהתראה קצרה מאוד. פנינו למספר חברות ומולרם מתקני הרמה​ היו היחידים שהתחייבו לעמוד בלוחות הזמנים וגם נתנו הצעת מחיר תחרותית והוגנת. ואכן הם עמדו בהבטחה והעבודה בוצעה בצורה מעולה ויסודית".
הקודם
הבא

מבין לקוחותינו

איזה עגורן מתאים לך?

עגורן זרוע ניצב / צמוד קיר

עגורן זרוע הינו פתרון מושלם לכל סוגי החברות והתעשיות.
העגורן יכול להגיע במגוון רחב של גדלים, גבהים ומידות לכל מטרה ומשימה בהתאם לצורכים המדויקים שלכם.

עגורן זרוע מגיע בשני מצבים: ניצב המקובע על רגל לריצפת הבטון או צמוד קיר המחובר לדופן אחד הקירות בחלל מעל תחנת העבודה.

עגורן הזרוע מגיע לטווח תנועה של 180 מעלות ויכול לשאת טווחי משקל רבים החל מ-100 ק"ג ועד 1000 ק"ג (1 טון) בהתאם לצרכים המדויקים של הלקוח.

כמה זה עולה?

עלות עגורן זרוע בלבד – 12,000 שח

עלות ציוד הרמה ידני – 600 ש"ח

עלות ציוד הרמה חשמלי  – 7000 ש"ח

המחירים לא כוללים:
עלויות משלוח, עלויות התקנה, עלות אישור קונס' שיחושבו בנפרד בהתאם להצעת המחיר.
המחירים אינם כוללים מע"מ.

דילוג לתוכן